Aicinām skolas pieteikties līdzdalībai projektā pilsoniskās izglītības projektā SATIKT

19/01/2023

Izglītības attīstības centrs (IAC) uzsāk īstenot pilsoniskās izglītības un līdzdalības projektuSatikt”. Projektā aicinām piedalīties skolu komandas trīs cilvēku sastāvā. Aicināti pieteikties dažādu mācību priekšmetu skolotāji, klašu audzinātāji, audzināšanas darba koordinatori u.c. speciālisti, kuru darbs saistīts ar jaunatnes darba vadīšanu un pilsonisko izglītību.

Pieteikuma veidlapa līdzdalībai projektā pieejama šeit

Projektā plānoti izglītojoši semināri, aktivitātes projekta norises vietās un dalībnieku vasaras skola. Projekta tematika saistīta ar demokrātijas vērtību, cilvēktiesību, sociālās iekļaušanas un pilsoniskās līdzdalības jautājumiem.

Skolu pieteikšanās līdzdalībai līdz 2023.gada 20. februārim. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu iac@latnet.v.