MĀCĀMIES MĀCĪTIES: SKOLU UN BIEDRĪBU SADARBĪBAS MODEĻU VEIDOŠANA, MĀCĪŠANĀS MOTIVĀCIJAS PAAUGSTINĀŠANAI

14/02/2014 / Ievietoja: IAC

Starptautiskās iniciatīvas “Eiropas iedzīvotāji kopienu labklājībai” projekts „Mācāmies mācīties: skolu un biedrību sadarbības modeļu veidošana mācīšanās motivācijas paaugstināšanai sešās Latvijas kopienās” metodiskais materiāls.

Iniciatīva “Eiropas iedzīvotāji kopienu labklājībai” Eiropā darbojas jau kopš 2011. gada, un Latvija bijusi starp tās partneriem kopš pašiem pirmsākumiem, radot iespējas vietējām kopienas organizācijām iesaistīties Eiropas līmeņa diskusijās par dzīves kvalitāti un pilsoniskās līdzdalības lomu.

Viens no lielākajiem ieguvumiem ir starptautiskā un nacionālā mēroga tīklošanās un pieredzes apmaiņa, taču katru gadu projekta ietvaros arī Latvijā vietējie iedzīvotāji īstenojuši konkrētus kopienu dzīves kvalitātes uzlabošanas pasākumus. Šogad Latvijas projekta mērķis ir mācīšanās motivācijas paaugstināšana, veidojot bērniem, vecākiem un skolotājiem kopīgu izpratni par to, kā var notikt mācīšanās. Projekta partneri sadarbībā ar skolām īsteno dažādas netradicionālas aktivitātes, lai parādītu – mācīšanās ir interesants un aizraujošs process, kurā labus rezultātus var sasniegt ikviens.