Pedagogiem iespēja pieteikties uz meistarklasēm kritiskajā domāšanā un medijpratībā 9.maijā

18/03/2019

Izglītības attīstības centrs (IAC) aicina pedagogus un skolu administrācijas pārstāvjus uz semināriem - meistarklasēm par medijpratību un kritisko domāšanu.

Satura jautājumi:

• medijpratība un kritiskā domāšana kā būtiskas mūsdienu prasmes
  • medijpratības iespējas mācību un audzināšanas darbā
  • interaktīvas mācību darba formas medijpratības jautājumu apguvei
  • aunākie resursi skolām medijpratībā

Semināra nodarbības vadīs IAC eksperti un pasniedzēja Tesa Džoula (Tessa Jolls) no ASV.

Norises laiks  9. maijs.

Norises vieta -  IAC birojs Rīgā, Dzirnavu ielā 34a-8

Plānotā darba kārtība:

Dalībnieku reģistrācija

Kafijas pauze

Kafijas pauze

13.45  - 15.15

Izvērtējums

Dalībnieki saņems saskaņotu apliecību par profesionālo pilnveidi (6h).
Darba valoda – latviešu. Tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas.

Pieteikšanās un papildus informācija pa telefonu 67503730 vai iac@latnet.lv. Vietu skaits ierobežots.

Meistarklases tiek organizētas projekta “Masterclasses for Youth Media Literacy - a follow-on project for teachers in Latvia regions” ietvaros. Projektu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.